O kine Ster Century Cinemas Prievidza

Kino sa nachádza v obchodnom centre KORZO Shopping centre v severozápnej časti mesta. V blízkosti OC vedie hlavný ťah na Bojnice a zároveň sa tu nachádza rekreačná promenáda lemujúca rieku Nitra. Kino disponuje troma klimatizovanými sálami, z ktorý jedna má zariadenie na 3D projekciu, ďalšie na 2D projekciu. Vo všetkých je možné premietať so zvukom Dolby Surround 7.1. Kapacita kina je 432 sedadiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a 2 miesta pre vozičkárov v každej z kinosál. Pre zaľúbených máme pohodlné "love seats". Filmový zážitok umocnia občerstvením zásobené bufety - pukance, nachos, sladkosti, studené nápoje a nechýba ani káva. To všetko si môžete vychutnať priamo pri filmovom zážitku.

Fotogaléria

Technológie v našom Kine

Záleží nám na Vašom zážitku v kine, preto sme do všetkých našich kín naimplementovali najkvalitnejšiu a najmodernejšiu 3D technológiu DOLBY 3D DIGITAL CINEMA, pre najčistejší obraz a najjasnejšie prirodzené farby. Dolby 3D ponúka ten najlepší zážitok zo sledovania filmu, aký je vobec možný. Zároveň ako jediná sieť multikín na Slovensku, máme digitálny zvukový systém DOLBY SURROUND 7.1, pre najlepší filmový zážitok. 

Dolby Digital Plus 7.1 from Reserve17 on Vimeo.

Sedadlá v sálach

Máte možnosť zobrazenia rozloženia sedadiel v našich jednotlivých sálach. Sála 1 - Digital 2D, Digital 3D, 174 sedadiel Sála 2 - Digital 2D, Digital 3D, 144 sedadiel Sála 3 - Digital 2D, 114 sedadiel

Fotogaléria

Nový 3D systém

Milí filmoví diváci!

Aby sme Vám spríjemnili filmový zážitok v našom multikine, prinášame Vám revolučnú novinku. Od 6.11.2014 Vám naše multikino ponúka nový 3D systém, ktorý pre Vás znamená pohodlnejšie sledovanie 3D predstavení, lacnejšie vstupné a jedinečnú možnosť vlastniť svoje 3D okuliare!

S novým systémom prichádza aj nové vstupné. Od 6.11.2014 je základné vstupné 6,90€ a k tomu si môžete zakúpiť vlastné okuliare za 1€. V ponuke budú aj detské okuliare za 1 a k tomu vstupné za 5,90€. Okuliare sú ľahšie, „spratnejšie“, môžete ich použiť koľkokrát chcete a povedzme si to úprimne, kto by nechcel mať vlastné 3D okuliare? :)

Veríme, že Vás nový 3D systém zaujme a spríjemní sa Vám filmový zážitok!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Miesta pre vozíčkarov

V každej sále máme 2 vyhradené mieste pre vozíčkarov a do každej sály je bezbarierový prístup.

Nájdi svoj film